Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi propojit mp4 s PC

Dobrý den,

Koupila jsem si novou mp4. (http://www.atcomp.cz/zbozi/sweex-mp4-prehravac-vid i-4-gb-black/detail.aspx?p=z:189520). Po nainstalování softwarového CD se mi mp4 normálně zobrazila v PC a mohla jsem do ní uložit svou hudbu. To samé jsem chtěla udělat i den poté, ale mp4 se mi v PC vůbec nezobrazila. Ani po kompletním odinstalování a znovunainstalování celého soft.cd.
Nevíte, co s tím?
Předem děkuji za rady

ano, pokud to nefunguje na dvou ruznych PC je pravdepodobne zavada v tom mp4. Pri reklamaci je dobre se domluvit, aby jeste jednou pripojeni k PC vyzkouseli v obchode (respektive tam kde to jdes reklamovat), kdyby to nahodou mp4kou nebylo, aby to zbytecne neposilali do servisu.