Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner - nejde naladit Nova a Prima

Zdravím,

mám nový TV tuner (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7746 7) a rád bych se zeptal, zda někdo z Vás neví, jak naladit i takové kanály jako Novaapod.Podařilo se mi naladit jich asi 11, ale pouze ct1, ct2, ct4, ct24 a pak sama radio cro... Nova, Prima apod. vubec.... Mozna by bylo upresnit mou lokaci - Karvina.

Nevite, jak ziskat i jine kanaly?

Za pripadne komenty diky.

Změna předmětu, původně: TV tuner (host)

Ahoj,
vcera jsem dostala starou plazmu Samsung PS42C96HD, ktera ma vestaveny tuner a pripojila jsem ji na venkovni antenu a take nemuzu naladit programy Nova, Prima.. Predtim jsem mela plazmu, ktera byla pres set top box a tam mi to jde normalne, ale zase na nem nenaladim Prima Love, Zoom... coz mi tak nevadi jako Nova a Prima. Zkousela jsem Samsung naladit na jinou antenu a to same. Kdyz do nej zapojim STB, tak mi jde to, co slo na stare televizi.. Nevite co s tim? Chtela jsem se STB uz zbavit. Dekuju.