Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rocketdock - uz spusteny icq

de tam nejak udelat ikona ktera odkazuje na uz spusteny icq a kdyz na tu ikonu kliknu tak aby to hodilo ten seznam? vim ze tam je funkce otevrit bezici ale kdyz to nastavim a kliknu na to icq tak to spusti nove icq.
Zmena predmetu, pôvodne: rocketdock (los)

No, jediná možnosť je zaškrtnúť možnosť "Otevřít již spuštěnou aplikaci" a aj tak sa každý program chová rozdielne. Napr. ako som teraz skúšal Total commander a ACDSee sa neotvoria v ďalšej inštancii, Firefox, Irfanview to ignorujú...ICQ nemám tak neviem či priamo v ňom sa nedá zakázať spúšťanie viacerých inštancií.

P.S: O tom že by existovala platená verzia Rocketdocku počujem prvý raz ;)