Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je DVD rekordér již zastaralá technologie?

Má v dnešní době ještě význam koupit DVD rekordér, který potřebuji hlavně na převod VHS kazet na digitální záznam a občasné nahrání nějakého pořadu z TV, když není zrovna čas se koukat, nebo přehrání filmu z Flash disku.Mám vybraný Panasonic dmr ex83 za cenu do 8000,-kč
http://www.az-elektro.cz/dvd-rekordery/panasonic-d mr-ex83ep-k
Moc se v tom nevyznám, ale již existuje řada jiných přístrojů např. Blue-ray, multimediální přehrávače,settop boxy s HDD a zřejmě i další přístroje. Strop je ale asi okolo těch 8.tis. Co tedy vybrat , aby to splnilo výše uvedené požadavky? Ještě zmíním, že mám zastaralý počítač, který by asi nezvládal, nebo velmi pomalu přepis VHS pomocí nějakého převodníku. CPU Athlon 1.79 GHz - RAM 256MB 400 MHz - VGA 128MB

nalim63 - ten Staropramen si klidně dej - ale až ten rekorder koupíš. Připrav se na to, že otevřeš návod, i když Panasonic ho mívá i z obrázky - pak sedni a pečlivě ten návod čti, pij u toho ten Staropramen, připrav si tužku a papír, a pečlive si zapisuj, co jsi pomocí návodu, a DO provedl, a co se stalo. Upozorňuji tě na to, že i když jsi nastavil před tím mnoho přísrojů, tak tohle bude jiný kafe.
Ale neboj se toho, je to jenom otázka času, kdy ti to přejde "do krve" a potom budeš nadmíru spokojený a tvoje rodina také. Hlavně nepospíchej, a v nejhorším můžeš vrátit přístroj do továrního nastavení a nastavovat znovu.
Hodně štěstí dobré nervy a klídek.
:-):-)

Už jsem si stáhnul manuál a i když se zrovna nepovažuju za technický poleno, tak to asi dá dost času než se v tom vyznám. Ale ono to potom v praxi bývá jednodušší než se zdá z návodu. Stejně se většina vymožeností ani nevyužije.