Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mechanikou u NTB - driver

Zdravím.

Mám nový NTB. Po pár hodinách používání a podle mě hlavně po odinstalování virtuální mechaniky, mi nejde ta fyzická. Vložím DVD / CD a nic. Ve správci zařízení vyskakuje u jednotky CDrom vykřičník - "HL-DT-ST DVDRAM GT32N SCSI CdRom Device" jedná se pouze o driver, nebo je chyba někde jinde.

Když jsem se pokusil instalovat ovladač automaticky z netu, tak mi to vypsalo, že driver je aktuální.

A CD s driverama vložit nemůžu :D

CO teď

tak alkohola neměl. poznal jsem to tak, že neměl v registru ony soubory a a potom když jsem dohledal, tak mi ten šašek řek, že tam měl deamona :D

tak jsem ho reinstaloval jestli se při uninstalu neodebrali nějaké dll knihovny. a nic.

a el při restartu jsem zjistil, že mu vybíhá chybová hláška. inCDapli.dll nebo tak nějak.

SOubor dll jsem našel, ale ted nevím kam ho nakopírov. Nevíte někdo?