Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slevněný HW po vánocích

Kdy se tak dá předpokládat nějaké to slevňování PC a komponent? Stejně jako každý rok lidé utratí veškeré peníze do vánoc a pak už všeci dží každou korunu. Začátkem prosince jsem si na netu poskládal PC sestavu a k mému udivení, když jsem dnes kontroloval cenu, tak ta narostla o 680kč. Namísto mého očekávaného slevnění. Dost divné

po vanocich se neslevnuje nikdy, nebot firmy potrebuji utratit kvuli odpoctum do 31.12, tudiz byva na konci roku stejny naval jako o vanocich. :-D

jinak u HW obvykle zalezi hlavne na case, kdy se rozhodne slevnovat vyrobce a to jsem dosud nezaregistroval jediny pripad, ze by to bylo v lednu. neznam presne duvody, ale predpokladam, ze na konci roku se vyrobcum vyprazdni sklady a tak ani neni moc co slevnovat a az pred vydanim noveho HW zacne vyrobce slevnovat, co to sleduji, tak takovym mesicem byva docela casto unor.