Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Philips GoGear SA6185 8 GB, 3,5" SA6185 - device manager?

Prosim muze mi nekdo poradit kde stahnout DEVICE MANAGER na tento prehravac? :Philips GoGear Přenosný videopřehrávač SA6185 8 GB, 3,5" barevný displej s funkcí SuperScroll™SA6185/02 .........na strankach Philips sice je ale je nefunkcni.dekuji.
Změna předmětu, původně: Philips GoGear Přenosný videopřehrávač SA6185 8 GB, 3,5" barevný displej s funkcí SuperScroll™SA6185 (mif)

co jsi neobjevil?

Zkusil jsi tem media player?

viz. FAQ na Philipsu:

Question
How to set up synchronization in Windows Media Player between the Player and your computer?
Answer

1. Start Windows Media Player and then connect your Player to your computer.
2. If you have not set up synchronization between your computer and this device, the Device Setup Wizard starts.
3. In the Device Setup Wizard, click either Automatic or Manual. Automatic is selected as default if your device's storage capacity is greater than 512 megabytes (MB). If your device has less capacity, Manual is already selected.
4. Click Finish.
5. The wizard closes and the Sync feature in the Player is displayed.

PS: ten soft v instalaci opravdu pada... Padaji i starsi verze.

Mám podobný mp přehrávač o velikosti 2G, musel jsem si dát win media player verze 10.
Ten má v sobě jakési něco(plugin nebo co), s verzí 9 to nechodilo. Po připojení mp4 k pc se ten přístroj objeví v tento počítač jako zvukové zařízení a tam si ho otevřu a jdou tam kopírovat skladby.
Nejde z toho vytáhnout zástupce na plochu, takže vždy do tento počítač!

Nechová se to jako mass storage.

Device manager k tomu krámu byl na přiloženém cd. Jediné k čemu jsem ho použil je kontrola nové verze firmwaru a za ty 3 roky nebyla jediná.
Návod k tomu neustále žvaní o knihovně medií a vůbec tam vše píší tak, jakoby bez wmp a knihovny medií nefungoval svět. Absolutně jsem ho nepochopil.