Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční sluchátka

Dobrý den.
Můj problém zpočívá v tom, že jsem dostal nová sluchátka (sluchátka + mikrofon gembird mhs 101 b). Po připojení do notebooku jsem zjistil že hraje pouze jedno sluchátko. Chtěl jsem to zkusit vyřešit aktualizací mé zvukové karty. To nepomohlo systém nenašel novější driver. Tak jsem přistoupil k radikálnějšímu pokusy a to odinstalací zvukové karty a následné automatické nainstalování, ovšem výsledek byl takový že mi ve zprávci zvuku sice přibyly krom reproduktorů i sluchátka a v záznamu zvuků kikrofon (dalši krom toho inegrového) ale nyní mi zvuk vychází pouze z reproduktorů a už vůbec ne ze sluchátek ať jsou připojené nebo ne. Správce zvuku na sluchátka reaguje správně rozpozná připojení či odpojení. I test probíhá tak jak má ale jakýkoliv zvuk vychází pouze přez repro.

Předem děkuji za vaše rady.

tak jsem stáhl rozbalil nainstaloval výsledek to hlásilo úspěšný nicméně nyní správce zvuku nerozezná žádná zvuková zařízení tudíš nemá už žádný zvuk :D. Ale ve správci zařízení ukazuje conexant hight definition audio.