Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení téhle sestavy

Budu si kupovat sestavu DELL XPS 600 Renegade a chtěl bych ji vylepšit,
protože mezi námi děvčaty, nic moc teda :

[picture.jpg]

Popis najdete tady : http://www.svethardware.cz/art_doc-80BACF9D14836C46 C125713A00392AF8.html

Uvažuju o výměně trapně pomalých 7200rpm HDD za dva Raptory, opět v RAID 0,
RAMky chci o 2GB více a patrně dokoupím 4GB RAM pole do PCI, na to se nechytají
ani dva Raptory v RAID 0, dále beru DVD-RW Plextor s Autostrategy technologií :

http://www.lan-shop.cz/dvd-rw-mechaniky/plextor/252 70

Dále mě nic lepšího nenapadá, hned v pondělí to objednávám, jen co v neděli
vyhraju první cenu ve Sportce ]:)

To máš tak, někdo preferuje rychlost a někdo kapacitu, k čemu mi je rychle přístupných třeba 160 GB když se na to celkem nic moc nevejde? Radši budu mít trochu pomalejších několik TB, nehledě na to, že na systémový disk jsou nejlepší ty desetitisícové HDD, sice mají kapacitu jen cca 75 GB ale na systém by to stačit mělo, + nějaké programy.