Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stará klávesnice

Dnes jsem si chtěl ke svému notebooku připojit starou klávesnici ale potřeboval jsem k tomu redukci.. Připojil jsem klávesnici přes redukci a jakmile ji připojim tak klávesnice jen problikne (myslim ty svetylka u num locku atd.) Nevíte co s tim??

----starou klávesnici---

Pořád zde chybí odpověď na první otázku, kterou jsi dostal. Je to DIN nebo PS2 nebo cco?? Zadej do Wiki některý z těch názvů prohlédni si obrázek a napiš co to vlastně máš. Redukce z DIN na PS2 existuje, dokonce jsem si ji jednou sám zbastlil.

---akmile ji připojim tak klávesnice jen problikne---

Co klávesnice? Chodí na nějakém jiném PC nebo ležela nějakou dobu na dešti?