Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemůžu najít ovladač k Realtek RTL8201CL pro win 7

Dobrý den, nikde nemůžu najít ovladač pro integrovanou sítovku Realtek RTL8201CL je to na základovce kterou mám v podpisu, na cd je jen pro visty na stránkách msi taky a ten mi nejde nainstalovat ale pro zvukovku mi funguje driver pro visty.jinak net mi na tom jde v pohode bez ovladacu jen mam problemy s pingem tak jsem ymslel ze to muze byt tim.pls zkuste to nekdo najit, predem dik

Drivers for VIA's integrated Rhine, Rhine II and Rhine III Ethernet solutions are included in Windows 7 and no extra download is necessary
Jelikož ti net funguje a správce zařízení píše, že karta funguje správně, bude to zřejmě VIA síťovka. Ještě bych se kouknul, jestli je na desce vidět chip s charakteristickým Realtek logem...na některých fotografiích vidět je, na některých ne. Někde se píše, že podporuje Realtek 100Mb síťovku, někde 1Gb...