Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možnosti připojení k o2 internetu

Dobrý den!
Mám internet ADSL od o2 přes pevnou a USB, modem Sagem fast 840, zajímalo by mě, jaké jsou možnosti změny, aniž bych měnila "provider", nějaká chytrá krabička, něco s wifi, aby se mohlo připojit víc počítačů v baráku a něco, co není přes pevnou takže se to s každým telefonátem nebude vypínat. Vůbec se v možnostech nevyznám ale už mě nebaví tahle složitá a vratká cesta k internetu, proto se obracím na vás, chytré hlavy, mohli byste prosím někdo poradit?
Předem vám velmi děkuji....
Ivana

Mám internet ADSL od o2 přes pevnou a USB

Spojení přes USB není příliš šťastné. Správná volba je Ethernet 100Mbps.

aby se mohlo připojit víc počítačů

O2 poskytuje k ADSL router (či WiFi modem) s možností připojení dalších PC.

co není přes pevnou takže se to s každým telefonátem nebude vypínat

Není vůbec žádný důvod, aby se mělo cokoli vypínat! Předpokládá to, ovšem, správnou instalaci a splitter, který je součástí té instalace.

proto se obracím na vás

Myslím, že logičtější je v tvém případě, obrátit se na technika O2, který zapojení odborně provede, než se metodou: "hatla patla nějak to zkusím a třeba to půjde", nemám-li o věci ponětí.

ADSL
http://www.dsl.cz/adsl-internet/o2-internet-adsl-p 1