Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otvírání PDF souborů z odkazu v IE8

Dobrý den,
prosím o radu. Na webových stránkách vkládám do textu odkazy na soubory PDF, které mám uloženy v jiné složce. V Opeře či Firefoxu je odkaz funkční, ale bohužel u IE se soubor vůbec neotevře. Lze toto někde u IE nastavit, nebo kde může být problém? :-(
Za odpovědi předem díky !!!

Problem bych viděl v diakritice v nazvu souboru:

http://...../200009403-656eb66684/Obč.%2047-2010.pdf

Pokud je ta diakritika nutna, je treba ji prekodovat pomoci hodnoty znaku %xx.
Dale bych se urcite vyhnul mezeram v nazvu - zde jsou nahrazeny %20

Ten nazev by mohl vypadat: Obc_2047-2010.pdf