Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení internetu

Ahoj,
1) existuje nějaký program, který by z internetového připojení ždímal maximum, např. při hraní on-line her (ve většině případů není problém), ale u FarmingSimulatoru 2011, když hraju s přáteli, tak se mi to seká...Mám ADSL od 02 8MB.

2) jaký komunikátor (skype, teamspeak) nejméně zatěžuje při hraní on-line her, aby spolu mohli hráči živě komunikovat?

díky Tom

ad 1) Zvýšení rychlosti těžko. 8 MBit je na hraní her celkem dost, není spíš problém s pingem (odezvou)?

ad 2) Kdysi jsme používali Ventrilo - malý, rychlý, nenáročný a bez zpoždění. Je zde ale potřeba mít nějakej server, daj se najít i free.

Pokud mas inteligentni router, muzes nastavit prioritu aplikaci
Co se tyka pingu, tak se snaz odstranit co nejvic veci, ktere mohou internet brzdit - programy, nevim, jaky firewall a antivir s firewallem a kontrolou provozu internetu pouzivas.

Existuji utilitky, pripadne navody, jak optimalizovat pripojeni k internetu podle tvych konkretnich podminek. Kdysi jsem si hral s cFossSpeed