Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi přípojení na Nb xp sp3

Dobrý den.Prosím o radu.Bydlím v bytě kde na jedné straně chytám nezabezpečenou wifi sít na druhé už ne.Jde to něčím posílit?Popřípadě založit novou sít.Dostal jsem wifi router NETGEAR Wireless-N 150 Router WNR1000v2.Co vše potřebuji dokoupit a udělat abych mohl používat nb ve všech místnostech ve 2+1.Předem děkuji za odpovědi.Pipa

A kde na devítce bydlíš?Já vystrčil anténu ven a trochu jsem lovil.Našel jsem asi 15 wifi z nich asi 10 bylo jakoby free ale stejně mě to nepřipojilo.Pak sem našel jednu kde byl telefonní kontakt.Zavolal jsem tam (kluk kolem 20ti let ) domluvili jsme se na ceně (150 kč/měs , 5Mb ) dokonce mi půjčil lepší anténu kterou mi nakonec nechal za 300 kč.
Pokud se do nějaký free sítě připojíš nastavil bych jeden do módu klient a kabelem bych to hnal do druhýho ,který bych nastavil jako AP a šířil signál po bytě.