Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení miniaplikací

Zdravim, nesetkal se někdo z Vás, že Vám najednou zmizeli miniaplikace z win7? Z ničeho nic mi zmizeli, oběvují se jen křížky pro odebrání, viz foto.
Momentálně by tam měli být, hodiny, kalendář a počasí.. Dělají to i ostaní aplikace, viz foto. Děkuji

Zdravim, mě taky zmizely všechny miniaplikace a ani další 3 restarty to neopravily. Stačilo ve správci úloh ukončit proces sidebar.exe, v aplikacích (správce úloh) kliknout na ikonku ,,nová úloha", tam napsat sidebar a dát entr nebo klik na OK. Následně se všechny miniaplikace vrátily na své místo a po restartu jedou dál ;-)