Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

Na svém počítači mám Windows XP. Chtěl bych přejít na Win 7 64-bit Ultimate, který mám k dispozici. Teď mám 3GB(2+1)RAM ale slyšel jsem že na 64-bit je vhodné mít alespoň 4GB.Dokoupil bych si rovnou 2GB takže bych měl 5GB(2+2+1). V různých diskusích jsem četl že to není zrovna vhodné a že je snad lepší mít jen 4GB(2+2). Je to pravda??
konfigurace:
RAM:3GB
CPU: AMD Athlon 64 X2 6400+
GPU: Nvidia Geforce 8600 GT 512 MB
Deska: Asus M2N-SLI Deluxe

já jedu na 1GB Ram z toho mi ubírá ještě integrovaná graf. karta.Samozřejmě žiji a jsem zvyklí.Při 2GB je W7 64bit optimalizován.Čím vice Ram dodáš tím vice programu najednou můžeš spouštět.Pro pohodu se doporučuje 4Gb a pak více.Záleží jak náročný uživatel jsi,bavíme se o velkých silách.