Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program přestal pracovat

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně spouštění her. Mám pitomé Visty a když nainstaluju nějakou (novější) hru a chci ji spustit, tak mi Windows vyhodí hlášku "Program (název hry) přestal pracovat". Poraďte prosím, kde je chyba a jak ji odstranit. Díky.

Civilizovaný návštěvník už slovo "lama" už ze slovníku vypustil. Dehonestujíci označení je zbytečném, nikdo se nenarodil chytrý jako 50letý Max Planck. A pokud se tak někdo označuje sám je to diagnoza - masochizmus.
Do mechaniky si vlož instalační CD, DVD a položku si doinstaluj.

Tady ta rada byla:

Do mechaniky si vlož instalační CD, DVD a položku si doinstaluj.

Nebylo na mě, že neumíš číst. Připouštím, že jsem hňup,... (Lama David [212.11.123.xxx], 27.12.2010 20:14 --- Díky za radu ty hňupe.)...když ztrácím čas s hulvátem. Pochybuji, že se najde někdo další, kdo by ti chtěl radit.

Vy jste vážně skvělí rádci. Rady typu kup si origo jsou vážně cenné. A jako máš na mysli položku, že si mám doinstalovat. Když napíšeš doinstaluj si položku s instalačního CD/DVD, tak myslíš, že vím o co jako jde? Nebo si mám zbytek domyslet? Já jsem laik a myslel jsem že mi tu někdo vysvětlí a poradí jak na to, jestli je problém někde v nastavení OS nebo s nějakými ovladači nebo já nevím. Narážky na můj nick mě nezajímají a rady typu kup si origo hru jsou vážně super.

Rady typu kup si origo jsou vážně cenné.

a kto bude riesit nejaky modifikovany warez,kvoli ktoremu to prave moze padat? ries si to s vyrobcom cracku.

A jako máš na mysli položku, že si mám doinstalovat. Když napíšeš doinstaluj si položku s instalačního CD/DVD, tak myslíš, že vím o co jako jde? Nebo si mám zbytek domyslet?

ano, mas. ci si tak naivny, ze cakas ze ti kazdy hodi pod bradu hotove riesenie? pouzi hlavu.

Já jsem laik a myslel jsem že mi tu někdo vysvětlí a poradí jak na to, jestli je problém někde v nastavení OS nebo s nějakými ovladači nebo já nevím.

ak vies crackovat, tak vies aj doinstalovat to co treba. Pokial ide o tu chybovu hlasku, tak toto moze byt sposobene hocicim. A cakat vysvetlenie po tom co niekomu nadavas do hnupov...bud mas IQ 25 alebo si ozaj blazon.

To, ze program prestal pracovat, znamena, ze :
1. program neumi jet pod Vistama - zapisuje kam nema apod.
2. nemas dostatecny hardware (zejmena grafickou kartu) pro tu hru
3. hra neni originalni a uprava, aby se obesla ochrana zpusobila jeji nefunkcnost (mozna jen ve Vista)

Muzes prozradit aspon nazev nejake "novejsi hry" a rict neco o svem hardware - velikost pameti a jakou mas grafickou kartu?

Tak to bude asi 1 nebo 3. Dvojka to určitě nebude, mám Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM a NVIDIA GeForce 9300M GS, takze to by melo jet v pohode. Chtel jsem si jen zahrat fotbal a zkousel jsem jak PES 2011 a FIFA 2011 a oboje pri spusteni nahlasili tuto chybu. Hry nemam originalni, kdo taky dnes ma ze jo, ale bratrankovi to v XP normalne jede!! To same se mi vlastne stalo pred par mesíci kdyz jsem chtel bratrovi rozjet Mafii II, taky jsem to nezjel. Já už hry moc nehraju, max. COD2 na GP a NHL09, ale ted bych chtel zavzpomínat na staré časy, kdy jsem ještě hrával fočus na starém kompu na XP. Tady na těch vistách jsem už moc nehrál, takže mě tahle hláška překvapila. Vlastně občas mi spadne ta NHL09 když hraju a nahlásí to že program přestal pracovat, ale tady ty fotbaly nejdou ani spustit. Chyba bude asi nekde v tech vistach, protoze tu chybu vyhodi OS. To musi jit nejak upravit nebo nekde neco prenastavit aby to jelo ne? To snad neni mozny ze v tech posr.. vistách by to neslo rozjet. :-/