Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení stolního PC s projektorem

Zdravím, prosím o radu. Mám stolní PC, grafika ATI Radeon HD 5800 Series, monitor LG Flatron W2220P a projektor DELL3400MP - rád bych to propojil. U NTB, kde jsou Visty stačí zapojit konektor do zdířky pro monitor a vše běží, jak má - tedy podle potřeba mohu ovládat plochu na ntb a vedlejší část se přenáší přes projektor.

Stejně bych to chtěl mít u PC, kde mám Win7 ... jenže, kam to mám zapojit, kdy do té zdířky mám zapojen monitor? :)

Z toho projektoru vede také USB kabel, ale to nevím k čemu je. Protože když jsem zapojil jen USB, Win7 nainstaloval ovladače, ale jinak vůbec nevěděl o nějakém připojeném projektoru.

Zkoušel jsem kabel z projektoru zapojit přímo do monitoru, tam na to je volná zdířka, ale nic se nestalo.

Jde to vůbec?

Díky za pomoc.

Zkoušel jsem kabel z projektoru zapojit přímo do monitoru

Takhle to opravdu fungovat nebude.

Jaké ta grafika má výstupy? Analog a digital? A monitor máš připojený přes analog (DSUB)? Mělo by stačit pořídit redukci DVI-DSUB (nebo monitor propojit přes DVI, pokud má digitální vstup), ale záleží, jaký výstupy má ta grafika?