Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání pc

zdravim. nevím jestli se nakupily problémy nebo mi odešla grafika ale ode dneška se mii děje toto: po zapnutí, pc úplně normálně naběhne, ale klasickým způsobem funguje jen cca 2-3 minuty. pak jednoduše zamrzne a není jiného řešení než restart. to se opakuje neustále dokola. někdy se také stává, že začne problikávat minitor (tma - klasické zobr. - tma) necápu co se to najednou děje. odešla grafika nebo vás napadá jiný problém??? děkuji za každou reakci...

po spusteni jdi do setupu a chvili to nech, jestli to zatuhne taky, muzes mrknout jestli tam mas teplotu CPU, co tam je. muzes zkusit nejake live CD a zkusit jestli to take zatuhne. a konecne muzes zkusit sahnout na GK (ze strany na chladic, ne na vetracek!), jak je GK horka.