Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuďte herní konfiguraci

Procesor: AMD Athlon II X4 635, socket AM3, 2.9 GHz, 2MB cache, Box
Základní deska: ASRock N68C-S UCC GeForce 7025 , DDR2+DDR3, S-ATA2, RAID, VGA, LAN, mATX
Zvuková karta: VIA VT1705 Audio Codec - High Definition Audio 5.1
Síťová karta: Realtek PHY RTL8201EL (10/100 Mbit)
Grafická karta: nVidia GeForce CUDA GT430, 1024MB GDDR3 (128bit), Box
Operační paměť: 2048MB+1024MB 1333MHz DDR3
Pevný disk: 500GB, S-ATA2, 7200rpm, NCQ (možno připojit další disk)
Optická mechanika: DVD±RW, S-ATA (možno připojit další mechaniku)
Napájecí zdroj: 350W (120x120mm) ATX

Prosím, dá se toto považovat za herní PC??? Děkuji za odpověď

Změna předmětu, původně: Herní pc??? (host)

Základní deska - nějaká zrůda, která podporuje DDR2 i DDR3 paměti, od toho bych dal ruce pryč, potenciální zdroj problémů, i chipset od nVidie smrdí.
Grafika - na hry poměrně slabá
Zdroj jen 350W? A neznámé značky? Levnější už asi nebyl na skladě...

Nebral bych to.