Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při hraní her.

Zdravim chtěl jsem se zeptat jestly nevíte čím by mohlo být to že když hraji hry tak mi vyskakuje chyba Program přestal pracovat.Například u Mafie 2 to padne cca po 15 minutách a u PES 2011 to nepadá vůbec. Když si rozklepnu podrobnosti problému je tam napsáno buď Chybný modul Mafia2.exe nebo nvd3dum.dll. Nevíte někdo co stím ?

Ovladače chipsetu máš nainstalovaný? Podívej se do správce zařízení, zda tam nejsou nějaký otazníky, či vykřičníky.

A dvě další rady trochu mimo mísu
- píše se to jestli, tedy s měkkým i, s ypsilonem to vypadá jak od ... (doplň si sám)
- Agentíka raději neber vážně, nebo si počítač rozdrbeš ještě víc