Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s ovladačema na zkuvovku a síťovku

Dobré jitro, měl bych na vás všechny prosbičku, pomozte mi prosím někdo najít ovladače na zvukovku VIA AC 97 (WDM) soundblaster 16 (jakmile jsem to hledal ve Správci hardware, tak tam takové položky vyskočily, tak raději napíšu víc --> vůbec se v tom neorientuji. Navíc,psali tam "starší zvukové ovladače" a "zvukové kodeky", ale ani u jednoho se mi ZABOHA nepodařilo zjistit, co to je za typ".

Dále bych potřeboval na síťovku REPOTEC RP-1624WK .Pokud by bylo možné, hoďte to s přímým odkazem na stahování, protože včera při hledání jsem objevil nějakou stránku (driverfiles.net) a vůbec to z ní neumím stahovat. Nemohl by mi to někdo ochotný napsat třeba na mail nebo hodit na leteckou poštu a poslat mi link? Děkuji.

Jo a prosím vás pěkně, písněte mi tu nějaký návod, jak na to, vůbec ovladače neumím instalovat, nějaký návod "jak pro blbečka". Mám XP professional SP3 ram 1gb grafa ? procak 1,2

Dekuji moc všem.

to sem zdrbal myslel jsem tu sitovku omylem jsem si to zaměnil. To je jedno. Každopádně, nefunguje to. Zvukové zařízení neexistuje mi to píše v Ovládacích panelech ve Zvukových zařízeních. Nemůžeš hodit link ještě na ten sound blaster 16 ? Už si fakt nevím rady, ani hry mi nejdou pustit, protože "Hra couldn´t find audio card installed" ... :((( Ano, restartoval jsem komp :/