Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přenos obrázků z kamery na web

Dobrý den
už jsem se tu jednou na to ptal ale odpověď jsem nedostal...tak snad dnes :-)
Na stránce mám zobrazený obrázek z kamery. Stránka se automaticky obnovuje po x sekundách. Problém je v tom, že někdy se objeví jen část obrázku,někdy dokonce se neobjeví obrázek vůbec.Pak to zase běhá pár minut v pohodě. Zkoušel jsem nastavovat frekvenci odesílání i obnovování ale bez nějakého výsledku. Mám za to že stránka se obnovuje a v ten moment ještě není na ftp obrázek uložen celý,proto se ho zobrazí jen část....? Nevím. Jde to nějak ošetřit v kódu stránky ?

Co nastavit delší obnovovací frekvenci stránky?
Ale ono to bude různé. Asi také záleží na hostingu, jak rychle se to tam nahrává etc. Pokud jednou třeba vteřinu a podruhé půl minuty, tak to asi bude jak píšeš.
Nedivil bych se tomu například u hostingu **pni.cz. Samozřejmě bude též záležet na kvalitě tvého připojení, zejména jestli nemáš kolísavou rychlost.

no právě...zkusil jsem nastavait stejné obnovení stránky i odesílání ale také to za chvilku blbne.Nikdy se to nevychytá tak aby se to po nějaké době "nepotkalo" :-(
Holt se s tím smířím... Budu zkoušet kombinace kdy se to projeví nejméně. Díky