Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najetí PC

takze,kamarádovi sem zrovna u neho smad to dnes vyresime, uz je to asi 5 mesicu,kamarádovi proste jednoho dne NAJEL pocitac nwm az kam, OBRAZ nesel videt ,klavesnice nabehla,a taky mys, kdyztak hned vse poresime mame to tu oddelany kryt a tak.Nevime v cem by to tak mohlobyt, skouseli sme jinci graficou kartu nepomohlo,zdroj se rozjede, zbyva uz jen pevný disk a Základní deska nebo nejaky kontakty v kabelech :-( prosím pust te se do toho snad to dneska poresime

ty tvoje reci me vazne dycky pobaví :-) jako by si byl nejlepsi na svete MY VIME V CEM je! Zakladni Deska,ted sme dovezli novou DESKU a kte manual nemame :-( starsi deska :-( nevite prosim kam zapojit kablik NA ZAPINANI PC ,nebo jenom jak JINAK ZAPNOUT PC nez cudlikem :-) dekuju