Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po upgradu nejde internet

ahoj, upgradoval sem w7pro na w7home a teď nejde internet... Připojil sem se na svojí wifi a net nejde a to i přes kabel, mam pevnou ip tak sem všechny čísla zadal do protokolu ip verze 4 a nic i když tam je vše daný na automaticky... Diagnostika nic nevyřeší, firewall sem vypnul jak ve windows tak i v esetu... V čem by mohl být ještě problém?

jj, v předchozím mym dotazu mi karel dal odkaz jak na to, pustil sem pouze upgrade za pomoci menší úpravy registru... Instalovat ovladač chipsetu je nutné i když mi všechna zařízení fungují podle správce v pořádku?

Když mam pevnou ip má to bejt zadáno v pc nebo v pc nechat vše automaticky a on si to vyhledá v routru kde je vše zadáno?