Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s odstranovanim suborov

Mám notebook asus, a vlastne na pracovnej ploche mam napr aj nejake stiahnute pesnicky, dokumenty napisane vo worde a neviem co vsetko. A ked chcem nieco z toho bud vymazat alebo kopirovat, premenovat tak to nejde :( ..Ked napr na pesnicku kliknem pravym tlacidlom, tak sa objavia len tie presypacie hodiny a neukaze sa ziadna ponuka, kde by bolo ze otvorit, premenovat, kopirovat a atd,, cize len tie hodiny a cely notebook mi uz zamrzne a musim ho vtedy jedine vypnut :(( neviem co sa s tym stalo .. ,, bola by som velmi vdacna ak by mi niekto poradil, pomohol..vopred velmi pekne dakujem

no od vcera to nejde ,, predtym sa mi este nic take nestalo, ani neviem co to mohlo sposobit. A este niekedy ked napr na nejaku pesnicku kliknem tym pravym tlacidlom tak nie len, ze sa objavia presypacie hodiny, ale este aj na take 3-4 sekundy zmiznu vsetky ikony z plochy a ostane len pozadie a potom sa to vrati do povodneho stavu akokeby som nic nerobila predtym. A ked to skusam znova, ze kliknem na pesnicku tak sa to bud zopakuje alebo len ako som spominala zamrzne uplne.