Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace desky?

dobry den.mam zaslat desku na reklamaci?kdyz vlozim flash disk do usb na desce,deska ho spali,alespon teda myslim.Flash disk poté zapáchal spáleninou,konektor usb byl zhavy,ale po rozdelani flash disku jsem nikde nic spaleneho nezopozoroval.Pri vlozeni disku do jineho pocitace se vubec nenacte,pocitac ji vubec nevidi.dekuji.

Takto jsem to popisoval prodejci desky:
"Když vložím flash disk do USB (interního - zabudovaného v desce), počítač disk vůbec nenajde, konektor USB na flashce je žhavý,zapáchá po spálení, ale když flash rozdělám, nikde nic spáleného nevidím a když flash disk připojím do jiného PC, počítač disk vůbec nenajde. Takto se to stalo asi u 3 flash disků. To samé se mi stalo u extérního disku na USB. Ale když jej vložím do jiného PC, počítač disk sice nevidí, jen najde neznáme zařízení. V liště se mi zobrazí hláška, že "Zařízení USB nebylo rozpoznáno" a že bude pravděpodobně pracovat nesprávně."
Mám teda reklamovat?