Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová TV: plazma či LED

Zdravim. Dneska nám kiksla TV (ještě CRT), tak vybíráme novou. K TV bude připojen satelit, možná i obyč DVD přehrávač.
Požadavky:
- úhlopříčka 37" (94cm)
- rozhodujeme se mezi technologií plasma či LED
- cena do 15 000 Kč.

Co byste doporučili? Máte možnost někdo tyto dvě techbologie srovnat?

No úhlopříčka může být i 42" (106 cm). Je to dilema, plazma má lepší černou a lepší pozorovací úhly, LED zase menší spotřeba a je to nevější technologie.
A doporučujete při úhlopříčce 42" HD ready či Full HD, i když pro to zatím nemám využití?

Koupil jsem si plazmu od Panasonic 3D TX-P46GT30E a naprostá spokojenost, fámy že plazmy se vypalují, snadno poškodí a vše kolem jsou hlouposti, osobně bych doma už nechtel ani LCD natož LED LCD, tyto tv mají přímo katastrofální dobu odezvy, například Samsung, doba odezvy od 2ms do 6ms - KATASTROFA !!, moje plazma má odezvu 0.001 ms !! a to je pořádně znát, ale prostě Plazmy mají vžité neduhy a odpůrci odmítají že už u těchto tv nejsou. O tom že Plazmy narozdíl od LCD a LED LCD neničí zrak a nemají tudíž předepsanou minimální vzdálenost pro sledování ani nemluvě.