Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox ps3 nebo herni pc?

Uvazuju, co si koupit a fakt nevim... Co si o tom myslite vy? Financne nijak omazeny nejsem... Jako ve zdrave mire :-) No a predstava mit xbox s tim pohybovym systemem a k tomu platno s full hd projektorem se mi zamlouva...

Zase jsem, ale cely zivot zvykly hrat na klavesnici s mysi, tak fakt nevim...
Dekuji za rady

hrat na projektore je somarina. pokial si dobre nezatemnis miestnost, tak to ma srackove farby, vela to zere a je to hlucne. Navyse ta v tej tme nemusi kinect vobec registrovat. Ked uz, kup si velke LCD TV.

Pokial ide o strielacky, musis sa naucit mierit na gamepade, tomu sa nevyhnes. Mys k xboxu nepripojis, ide to len cez redukciu stojacu 80euro.

Pokial chces len kupit hru, dat ju tam a hrat, je pre teba xbox idealny.

Pokial si potrpis na peknu grafiku, nechce sa ti ucit mierenie na gamepade, a chces nieco upgradovatelne, kup si herne pc.

Zdravím, taky jsem na tom nějak jak píše zakladatel fora .. nevím co si vybrat.. mám cca 22k ale nevím zda není zbytečnost vše vyhodit za pc, který budu za 2 roky zase upgradovat .. pokud se čipne ps3 či flashne xbox tak přicházím o záruku ? předpokládám, že ano .. kolik takové věci stojí? jelikož na pc atd si softy klidně koupím ale dávat 1500 za kazdou hru je předražené ..

No raději bych šel do toho ps3 .. ale cena 8k je ještě docela dost .. ale tak co se dá nadělat .. jen nejsem moc v obraze poslední ps co jsem měl bylo ps1 ještě ta velká krabice .. to byla revoluce :) .. chci se zeptat stojí furt ty origi ovladače kolem 1500-2000kc ? .. je na to vubec nejaky chip, ktery se dá sehnát ? jinak to nemá smysl vubec kupovat .. jelikoz clovek chce hry vyzkouset .. a kdyby mel kupovat jednu za druhou ..

a ještě jak je to s poruchovostí ps3 ? jsou nachylné , nebo je to jak ps1 prostě kvalita? .. to se nepokazilo ani kdybych s tím deno denně házel .. ovšem před 12 lety se toho neprodávalo tolik atd vše jde s kvalitou dolu ;/

Tema herne konzoly vs pc je rovnako nezmyselna ako windows vs linux, opera vs firefox a macintosh vs pc.
Vyhody konzol:
- odladene hry bez bugov
- rychle spustanie bez nutnosti zdlhavej instalacie
- bohate herne prislusenstvo a v poslednej dobe kineticke ovladace, ktore maju buducnost
- niektore vyborne herne tituly su robene specialne len pre konzoly a nie su portovane pre pc, navyse ak aj su vypadaju horsie ako na konzolach
- siroka podpora zo strany vyrobcov hier
- nizsie zriadovacie naklady bez nutnosti upgradu
- spotreba

Nevyhody konzol:
- slabsi a zastarany hw
- drahsie hry
- nemoznost upgradu
- nutnost chipovania v pripade obchadzanie vyrobnych ochran
- jednoucelovost

Co preferujes je na tebe, ja osobne by som siel dnes do konzoly len kvoli kinetickym vychytavkam, ale tie budu casom portovane aj na pc platformu, takze je len otazka casu kedy budeme hrat CSko s pistolou, ci s puskou v ruke alebo hrat Diabla s imitaciou meca.

tak to vůbec pc není ělaný na hry a xbox má zas výbornej ovladač a lrpší net alwe po kinektu máš furt křeče , a s pc mam zkušenost koupil semn herní pc rok na něm šlo hrát pAK UŽ TO TY NOVÝ TITULY NEBRALO a pc bylo na odpis já m ám ps3 a uvažuji si přikoupit jěště k tomu i move a n vánove si přeju i xko proto doporučuju xko360 a nebo ps3 s move ale je to taky fakt o tom jestli si hc nebo casual player protože mam zkušenost že ps3 je hrozná závislost denně propařim na multiplayeru 9 ho a víc :D !