Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení internetu

Končí mě smlouva po dvou letech na připojení internetu....
Máme v baráku nově natáhlou OPTICKOU SÍT,takže se k ní chci připojit-Home Fibre Asymetric basic 12 Mbps 2 Mbps 499,-Kč
Jeví se Vám to jako dobrá volba s porovnáním ostatnich poskytovatelu.
Spíše mě zajímá to optické vlákno,jestli v tom není nějaký zakopaný pes,domnívam se,že je to dobré zapojení..ale,je nějaké ale?
http://www.ycnega.cz/internetove-pripojeni-pro-dom acnosti/p62 Díky

Jedná se o sdílené permanentní (nonstop) připojení určené především pro domácí použití.
Toto připojení je určeno především pro zákazníky požadující rychlý, permanentní a spolehlivý přístup k internetu.

Toto připojení není primárně určeno pro stahování velkých objemů dat a pro P2P (výměnné systémy). V případě jednorázového stahování většího objemu dat v průběhu pracovního dne (tj. Po – Pá od 6.00 do 22.00) je rychlost stahování automaticky snížena na minimální rychlost připojení. Rychlost stahování není omezována u stahování aktualizací běžného software a pošty.

takže agregovaný přípoj s fupem.

to ti řekne provider - spíš se zaměř a porovnej co máš k dispozici v okolí.

100% rychlosti stahování při 12Mbps je 12 Mbps :-D ale si odečti agregaci - prostě hlavní přípoj se rozdělí mezi víc lidí, když budou všichni najednou stahovat z rapidu jak prdlí, tak počítej spíš s nižší rychlostí. pro představu 12Mbps je cca jeden film do deseti minut.

ale o rychlosti to není- fakt je jedno jestli 12 nebo 30 na běžné surfování.