Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna pixma ip 4850 - nejde mi tisknout ze zadní přihrádky

čau tak už jsem si nainstaloval tiskárnu canon pixmu ip 4850 ale mám problém s tisknutím papíru A4. Nejde mi to tisknout ze zadní přihrádky (podavače) ze spodní přihrádky to jde normálně.U té bývale 4500 to šlo bez problémů.Všechno mám nastavený myslím dobře ale ze zadu to nechce potvora ty A4 tisknout,pořád to tiskne podavaš ze spodu.Nebo to tak jen má?
Změna předmětu, původně: Tiskárna pixma ip 4850
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Mám ještě dotaz,u tiskárny byly dodaný naplněný barvami kazety,ale na těchto kazetách teď prd poznám kolik je v nich inkoustu,jakmile vypnu hlídání inkoustu a budu je párkrát plnit inkous. refilem,ony jsou komplet celý zadělaný černým plastem.Když bych si koupil normálně origo kazetu po dojetí těch co byly v krabici,tak ty kazety budou taky kompletně zadělané a nabude v nich vidět kolik je v nich inkousu?
U bývalé ip 4 500 tam byla část nádobky průhledná tak bylo vidět bez problémů kolik je v nich inkoustu.díkec

u staré pixmy ip 4500 jsem tohle dělal přehazoval ty zdroje papíru(jestli se teda nepletu) v menu :nastavení tiskárny-rychlé nastavení nebo i v hlavní.
A teď když jsem našel tuto cestu :menu-nastavení tiskárny-údržba-nastavení zdroje papíru pro běžný papír (dal jsem kliknout místo kazeta na zadní přihrádka a OK tak to už jelo.