Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RockChip Player MP3/4 RK2608A

Rockchip player MP3/MP4 RK2608A/čip/

Mám prosbu, dceři jsme pořídili tento dotykový přehrávač v létě cca za 760 Kč. No asi před 3 dny se jí začaly ztrácet soubory a písničky. Když ho zformátovala a nahrála, vydrželo to pouze do prvního vypnutí a pak zase to samé. Podotýkám má 4GB int. pamět a je možnost rozšíření o přídavné SD karty. No co se jí nepovedlo, stáhla flashovací utilitu consumer update nejprve 2.8.1 pak 3.1.2.0m protože v první verzi jí firmware nešel flashnout - viděla to naflashování jako nejlepší řešení. Po stažení toho posledního consumeru se jí podařoilo naflashovat nějaký clone firm. onda VX858- a něco a to podotýkám, psalo jí v consumeru stále usb not found, nebo soft not pased inicialized error, a v té vyšší verzi nevím jak,ale zadařilo se naflasfovat firmware, no jenže ten soft se jí nahrál obráceně - zrcadlově a bliká jí to a všechny aplikace jsou lock, snažil jsem brouzdat po netu i na zahr. fórech odkazy na různé typy firmwaru no nejde mi to naflashovat stále mi to hlásí "This FW is not match this tool" je to z Product Tool no Dog 2.7.6 a z consumeru "operation system error" USB device not found, přitom ten player mám načtený jako disk F no prostě nechápu, dočetl jsem se že se dá i nějak zkratovat pin 29,30 na paměti ale jsou tam 2 ale toho se bojím. Můžete mi nějak pomoc. Dám se odkaz i na fórum a na obrázek přehrávačeMoc děkuju. V

http://www.mp4nation.net/forum/viewtopic.php?f=6&t =1967

PS: zkoušel jsem přehrávač připojit k netbooku s xp s sp3 tam se disk ukáže včetně i disku na sd, no jak dám přes utilitu na upgrade a je jedno jestli consumer, tool nebo mp3 tool stále mi to píše USB device not found. Prostě jsem z toho trošku rozhozený, tlačítko M držím po připojení přehrávače k pc, pak se mi na displayi ukáže usb conect - rockusb se ukáže ve správci, no přehrát firmware prostě nejde. Moc děkuji za každou radu V

Zkus si projit navody, jak se vlastne flashuje. Napriklad u Sanasy se pro flashovani muselo drzet tlacitko pri pripojovani do PC. Prehravac se prepl do jakehosi upgradovaciho rezimu, prihlasil se jako uplne jine zarizeni, ktere zacalo komunikovat s flashovaci utilitou...

Ahoj, zkoušel jsem snad vše možnosti - zde ea tlačítko M - podržím, dám do USB počkám asi 20s - pc si nainstaluje v tom problém není, no žádná verze firmwaru a měla by jít - mi v consumeru nejde, stále píše usb device not found, v dogu že není kompaktibilní verze pro tento přehrávač, aj sem spojil ty piny na pamětech sou dvě do L - bo je 4 gb takže 2x2gb, no nic, onda firmware obrácený vše lock a postě to tam nemůžu dostat. Děkuju ta tip V