Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlášení do systému - problém s heslem

Zadal jsem heslo pro přihlašování k účtu ve Windows XP. Teď se k němu nemohu přihlásit. Vyloučil jsem různé překlepy i zapnutí "Caps lock". Když byl systém ve stavu spánku, po probuzení jsem se normálně přihlásil, ale po úplném vypnutí a opětovném zapnutí už to nejde. Jde o netbook eMachines. Může mi někdo poradit co ještě zkusit?

Problém je vyřešený. Znovu sem zadal heslo a povedlo se. Kde byla chyba ale nevím, protože sem zkusil heslo změnit a nakonec odstranit, všechno šlo. Teď už jde jen o to, jak se zachová po vypnutí a opětovném zapnutí. Ale i tak díky za rady, třeba se někomu budou hodit.