Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta, na které by mi běželi celkem slušně nové hry

Ahoj
Chtěl bych si koupit grafickou kartu. Na které by mi běželi nové hry a to celkem slušně. V současné době nevím co je na trhu a co by mi běhalo na mé sestavě. Možná budete omezení zdrojem 400 Watu. A vyměnovat bych ho nechtěl zatím.
Moje základní deska je tato

asus-m4a785-m-d137015.htm

A cpu mám AMD Athlon II DualCore X2 250 3.0GHz

Cena/výkon. Nehledám nadupanou grafiku za 5 táců ale ten zlatý střed.

Díky všem za odpovědi.

Kuba
Zmena predmetu, pôvodne: Grafická karta
Píšte výstižný predmet. (los)

Ahoj
Nastala chyba a to dost razantní zdroj je tam fortron atx 300, takže celkem není nad čím přemýšlet, protože to na výkonější grafiku nestačí.
Mohly by jste mi nahodit nějaký ten zdroj s grafikou?
Cenu zatím nechám otevřenou, ale pohybujeme se do cca 4-5K
Díky moc Kuba

Akorát je otázka kdyby do toho chtěl vrážet proč dopředu nepřihodil na procesor. Případně jestli procesor není zralej na prodej plus výměnu-ale je fakt že to může být další krok.