Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dynamická IP u O2

Zdravím, tak nějak jsem po netu hledal ale nic moc nenašel... někdě píšou že kdo má o2 má zároveň dynamickou IP ale nějak asi já ne :D ... proto bych se chtěl zeptat jeslti někdo nevíte kolik stojí poskytnutí dynamické ip u společností O2 (adsl internetu.) děkuji moc za jakoukoliv odpověď.

máš nejaký extra dôvod že chceš za túto " službu " si extra doplatiť ?

Skús volať na zákaznícku podporu O2, no nediv sa počudovaným reakciám, síce sú trénovaný aj na podivné požiadavky zákazníkov, tak je možnosť že to zvládnu profesionálne. Držím im palce.

poskytnutí dynamické ip u společností O2

Předpokládám ADSL - Dynamickou adresu si nastavíš zaškrtnutím zatržítka na svém PC po zprovoznění služby O2 a tím je hotovo. Dále nic neřešíš.

http://o2.adsl.cz/o2-internet-adsl.html#utm_medium =cpc&utm_source=adwords&utm_campaign=O2

http://www.o2.cz/osobni/internet/adsl-internet-na- doma.html#utm_source=adwords&utm_medium=ppc&utm_ca mpaign=adwords-o2-internet-o2-adsl&utm_content=int ernet-za-600+16Mb

Nějak nechápu.. Zkoušel jsi alespoň přečíst linky tam úplně nahoře(kropf08 [88.103.3.xxx], 02.01.2011 14:40)? Podmínky jsou na těch stránkách jasně stanoveny i s cenami, nebo čekáš na trychtýř, který má představovat tahle poradna.