Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mandriva Linux 2010 na flash disku

Ahoj, slyšel jsem, že se na netu prodává USB klíčenka s Mandrivou, ale v česku jsem jí nikde nenašel. Nemám tak velkou flashku, abych udělal bootovací systém. Takže koupím jen tu originální. Díky.

http://jnp.zive.cz/unetbootin-na-linux-pohodlne-z- usb
unetbootin.sourceforge.net
UNetbootin a USB kľúče:

UNetbootin je univerzálny USB inštalátor nielen pre linuxovské distribúcie, ktorý skopíruje ISO obraz na USB disk a umožní užívateľom inštalovať Linux či spúšťať Live CD z USB zariadení. Jeho port existuje dokonca aj pre Windows. Vytvoríte si tak bootovateľný USB kľúč z ISO súboru.