Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prehrivani materske desky

Dobry den, mam docela problm s prehriváním materské desky a procesoru ( Mb ma 67 stupnu --- coz je pry dost kriticke-- nevim jak z toho ven... vysal sem cely vnitrek pc kvuli prachu, otevrel sem pc. ale furt 67 stupnu .. po chvili se mi pc vzdy vypne.. dekuji za radu.. ps: pisu z mobilu tak je to bez diakritiky

Šak to není teplota vopdy do který se lezeš koupat. 67 je relativně dost ale zas běžně to bývá okolo 50-55 a křemík se pokazí a nebude fungovat při víc jak 100. Nevím co máš za desku některé sou prostě teplejší.Takže jestli si tento "problém" zjistil po x měsících fungování úpočítače za pomoci speedfanu který jsi pustil tak to problém nebude.