Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna netiskne

Dobrý den. Mám tiskárnu Samsung ML 1640, a když chci vytisknout např. 2 listy za sebou (výpis z účtu dvoustránkový) tak mi vytiskne pouze 1. list a druhý už ne, napíše mi to, že tisk se nezdařil. Nevím, co dělám špatně, papíru tam mám dost a nainstalované z CD to mám také. Prosím poraďte. Díky všem.

Není nastaveno vkládání jednotlivých listů nebo cosi podobného. Totiž, že si to nevšímá zásobníku. Do některých tiskáren se mohl strkat papír zepředu i zezadu i jednotlivě. Nastavení tisku - Vlastnosti.

Také bys mohla mít tak zahlcenou tiskovou frontu, že to prostě zkolabuje.
Něco podobného měla známá měla ve frontě snad 40 dokumentů a ty nejstarší snad 4 měsíce.
Ono jí to vždy vytisklo aktuální stranu a zbytek se řadil do fronty.
Když byla ta fronta odstraněna, tisklo to normálně.