Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SE Vivaz - Jaky je na hudbu?

chci se zeptat hlavne lidi kteri tento mobil vlastni nebo meli nekdy moznost si ho vyzkouset Jaky je tento mobil na prehravani hudby? dokaze nahradit obycejny MP3 prehravac? Ja osobne jsem pouzival tenhle MP4 prehravac http://prehravac-hudby.sbazar.cz/prodam-mp4-prehra vac-evolve-dream-2gb-sumperk-o5039697.html ale uz nefunguje(bohuzel) a tak hledam mobil ktery by byl dobry i na tu hudbu, proto se ptam, je VIVAZ dobra volba?

vlastni skusenost? a ekvalizer se da stahnout

a kdyz je tak spatny na hudbu tak doporucte nekdo neco lepsiho pls, uz 2 tydny se snazim najit dobrou dotykovku "dobrym" fotakem a bay dokaza nahradit MP3 prehravac, uz jsem fakt zoufaly ze nemuzu nic dobreho najit, uvazoval jsem o X6 ale pry je nekvalitni a pomaly a 5800 je tez pry nic moc(a navic je to stary model) a 5530 je zase jenom osekana verze 5800

Za těch 5800kč nic extra nečekej, ale HTC nedávno vydalo pěkný levný Smartphone:
HTC Wildfire, nic mu nechybí, má wifi, gps, 3,5mm jack, slot na sdkarty to že nemá video hovor tě asi štvát nebude, stejně je to kničemu :-D
Fotoaparát je oproti vivazu mnohem horší...
android má plno aplikací, takže jestli by ti třeba nevyhovovat HTC přehrávač, dá se stáhnout z android marketu jiný :-)

- srovnání s vivazem: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&ca tcomp=1&section=63&itemlist=20441,18314
- Video představení mobilu (česky): watch
- recenze uživatelů: http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-recenze/sc-19 0/default.aspx?item=1346
- cesky mobil: http://www.cesky-mobil.cz/htc-smart-phone-wildfire -3560.html

trochu mi u toho vadí male rozlišení displaye, chtěl bych se na tom obcas i divat na filmy v trochu lepsi kvalite. ja to vidim ze asi vezmu 5800 nebo 5530 o kterych jsem uvazoval ze zacatku.

taky se mi hodne libi X6 ale pry neni zrovna z kvalitnich materialu a skleneny display se pry snadno poskrabe, jake skusenosti s nim mate vy?

Vlastním Vivaz Pro, což není nic jiného než Vivaz s klávesnicí. S dobrými sluchátky je hudba naprosto v pořádku. Ovšem stáhnout si ekvalizér je nutnost - k dispozici přímo od Sony Ericssonu zdarma.
Jinak bych ten telefon ale nebral. Sony Ericsson opustil Symbian a na své uživatele Symbian mobilů kálí zvysoka. Jediný update firmwaru, který vypustili, nepřinesl žádnou viditelnou změnu, telefon špatně zobrazuje některé české znaky v datu, čas od času odmítne pracovat se SIM, nemá kinetické scrollování, i přes výkonný CPU se uživatelské rozhraní neskutečně vleče... Nebrat!

Rezistivní můžeš ovládat čímkoliv, ale musíš vyvíjet na plochu displaye tlak.

Kapacitní display se ovládá výhradně prsty, nelze ovládat např.: stylusem, nemusíš vyvíjet tlak a podporuje více dotykovou technologii.

Zkráceně: Kapacitní je pro prsty, Rezistivní je pro stylus. Má to svá pro a proti.

Kapacitní display většinou není tak náchylný na škrábance jako rezistivní, také je modernější a používá se už skoro všude.

takze ja to vidim ze vezmu X6, jenom se chci zeptat lidí co ji vlastní nebo ji už vyskoušeli, jak je to s tím zadním krytem o kterém pořád čtu že nedrží atd...? jelikož je to X tak bude dobry prehravac a taky by me zajimalo jestli na normalni pouzivani(hudba + filmy) staci verze s 8GB paměti? a taky me hodne lidi varovalo pred kapacitnim displayem, jaky jas nazor na tuto vec? osobne jsem nikdy dotykovy mobil nemel v ruce