Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karta TP-LINK TL-WN353GD

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestly nevíte proč mi nefunguje WiFi karta Tp-Link TL-WN353GD tak rychle jak by měla ? Operační systém mám Windows 7 32-bit a ovladače mám stáhlý tyhle: http:­/­/www.tp­-link.com­/support­/toDownload.asp?url=%2Fenglish %2Fsoft%2Ftl%2Dwn353g%5Fwn353gd%2Erar .
Na ukazately signálu jsou pouze 2-3 čárky z pěti ( u Windows XP jsem měl většinou 4 z pěti ) a stahování se pohybuje na hranici 200kb/s - 800kb/s přitom na notebooku mně v tom stejným místě jak mám pc jede internet plynule bez vypadávání s rychlostí 1 a více mb/s.
Ve správci zařízení mám zakázanou síťovou kartu, která je integrovaná na zákl. desce a povolenou tu externí.
Nevíte v čem by mohl být problém ? Asi nezbyde nic jiného než koupit nějakou výkonnější...

Notebook byl od TP-link AP o jedno patro vys. Rychlost byla 200-600kB/s a kolisala az na 120kB/s. Prenos velkych souboru padal po par desitkach MB. S touto kartou jsem jel stabilne 1600kB/s, zadny pad nenastal... Je to vsak jen nazor zalozeny na jednom adapteru. Na druhou stranu byl na czc.cz nejprodavanejsi a mnoho lidi si stezovalo, ze kartu koupily bez te prodluzky (usetreni par korun).