Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Koupe ntb 17lcd prosim o radu

Preji pekny vecer,
uvazuji o koupi ntb 17 lcd, prenasen bude vyjimecne, bude hlavne doma na stole ci jinde.
Libi se mi na inzerat FUJITSU SIEMENS AMILO Xi2550
(Intel Core 2 Duo T7700 s frekvencí 2,4 GHz (2,6 GHz) 4 MB L2 cache, 800 MHz FSB,
4giga RAM- DDR2 667 MHz, 17" WUXGA BrilliantView TFT- rozlišení 1920 x 1200 bodů,
Grafická karta: ATI Radeon HD 2700 s 256 MB vlastní paměti ( až 768 MB),
kamera 1,3 /stereo mikro/ stereo repro + subwooflerctecka karet DVD, BT, WIFI, INFRA, dalkove ovladani, vsechny konektory vcetne hdmi, fire wire, s-video.
Bohuzel uz po zaruce, ale baterie takrka nova, legalni win wista.
Cena cca 10tisic

nebo nejaky levny novy 17palcovy, ceny kolem 14 a vice,
ale laicky se domivan, ze tento fujitsu bude silnejsi oproti novym levnym.

Budu moc rad za Vase rady, doporuceni ci napady:-)

Dekuji

Na ziadost tazatela je vlakno uzamknute (fleg)

To jsou holt Cesi, hledat neco tam, kde nic neni

Já bych řekl že Ty nechceš radu ale vychválit ten starší fujitsu protože parametrově je lepší.

Je fajn že jsi měl 8 pc a s žádným problém, možná máš (pořád) štěstí.
Notebook ale prostě stárne 2x rychleji než obyčejný počítač.Opravy jsou podstatně dražší a pokud odejde deska tak šmitec nebo 6-8táců.

Jo a udělal bys mi prosím radost ? Kdybys ten starší notebook vzal a on se pokazil do dvou let, dáš vědět ?

Jen pro upresneni, nemel jsem jen stolni PC, mel jsem i 2 starsi ntb (ted nemyslim ten IBM, ktery mam nyni), ale staricky ACER a Siemens, koupil jsem je taky po zaruce, ale vypadaly jako nove a zadny problem jsem nezaznamenal, snad jen u jednoho jsem profoukl vetracek, protoze byl zaneseny.
A u stolnich PC, jsem mel jedinou zavadu a to, ze prestal slapat vetracek.
Nemyslim si, ze mam stesti (a pokud mam, tak snad jedine opravdu v tech PC), ale nikdy jsem si nemohl dovolit koupit fungl novy stroj, radeji jsem investoval do kvalitniho monitoru ci tiskarny.
Nevim, zda-li si ten Fujistu koupim, pokud vsak ano - tak dekuji za TVe prani, napsat sem, kdybych mel nahodou problem- proc Ti neudelat radost, ze.