Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyznáte se ve zdrojovém kódu? Potřebuji něco najít.

Chtěla bych dát na svůj web tuto hru. Nemůžu nikde najít odkaz na výrobce. Poznáte ze zdrojového kódu na jakých stránkách se ta hra nachází? Když budu vědět odkud ta hra je, budou tam mít třebe embed kód a já si jí budu moct taky vložit. Nemůžu ji nikde najít. Ber nebo neber embed. http://www.super-hry.com/online-35/ostatni/ber-neb o-neber

velké množstvo týchto hier,resp.ich vývojárov združuje pod svojimi "ochrannými krídlami" Bigpoint GmbH Nemecko,okrem toho priamo na tej stránke je uvedený kontaktný mail pre tých,ktorí majú záujem mať nejakým spôsobom dostupné tieto hry na svojich stránkach