Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba ovladacov ??

Dobry den.

Moj tato dnes rano spekuloval s notebook-om a odinstaloval microsoft word 2007...., restartoval pocitac, a zrazu mu "zblbol windows": dolna lista (jak je start) sa zmenila vzhlad z XP na 98; zmizli mu vsetky body obnovenia systemu; nejde mu [internet (lan, wifi), citacka kariet, zvuk] a skusal som aj nainstalovat ovldace ale na internet ale tie vipisuju ze uz su nainstalovane, tak som ich znova preinstaloval aj aj tak nejde internet.

Prosim vas v com moze byt problem ???
Ako ten problem vyriesim ??

Za riesenia vopred dakujem.

To, ze vzhled vypada starsi znamena, ze nebezi sluzba Motivy (zkontroluj ve sprave sluzeb)
Neverim, ze by to bylo zpusobeno pouze odinstalaci Word 2007.
Ve spravci zarizeni zkontroluj, zda tam mas vsechny ovladace.

Jinak to vypada to, jako poskozeny soubor registru SYSTEM.