Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení na Server

Zdravim.
Náš server byl napaden viry a došlo k nabourání systému. Rozhodli jsme se nainstalovat nový server. Vše je nastavené stejně jako na tom původním, ale když se chce uživatel na svém PC při hlásit tak mu to nejde.
Uživatelé v Active Directory jsou stejní.Používáme Win Server 2003 R2 Standard.

Nevíte někdo čím by to mohlo být nebo kde jsem udělal chybu?

Díky moc

hhhhhůůůůůůůůůůůůů pozor, pán se cítí být pohoršen. Závidíš, že tvoji práci dokáže i normální člověk co? Já se věnuji i jiným činnostem než stálé sezení u PC, ale ty tento druhý svět neznáš... A podle mě vůbec nevíš jak by se můj problém dal řešit, jen se vychloubáš a přitom víš prdlajs.
Tyto stránky se jmenují PC PORADNA, tak buď poraď nebo radši mlč.
Takže já zas nechápu lidi jako seš ty, co chodí na rádcovské diskuze a zbytečně píší příspěvky, které se nedrží tématu.

Shiro ma pravdu v tom, ze tu pracu evidentne nezvladas. Osobne tiez nemam rad, ked robi niekto nieco comu nerozumie a uz som naozaj alergicky, ze "dnes sa pocitacom rozumie kazdy". To si aj auto opravujes svojpomocne alebo s nim ides do servisu?
Poradit ti poradim, ale silne pochybujem, ze dojdeme k nejakemu vysledku...mam s tym niekolkorocnu prax.
Takze start-bastroje pre spravu-prehliadac udalosti-protokoly systemu windows-protokoly aplikaci a sluzeb-Microsoft-sluzba active directory.
Mas vobec tie pc prihlasene do domeny a mas ich v active directory tree?

Asi te zklamu, ale pokud zavada na aute neni nejaka velka, tak si to opravuju sam. Jak jsem psal venuju se i jinym vecem. Jasne priznavam nejsem profik, jsem 2 roky ze skoly a jak je znamo tak kvuli financim se studenti nemuzou toho moc naucit. V praci jsem na vsechno sam, nemam nikoho kdo by me zaucil. Typci co tam byli predemnou na vsechno kadili, ja to chci dat do kupy ale priznavam ze bez pomoci to nezvladnu. Moje pracovni napln neni jen sprava serveru. Sit taky neni v nejlepsim stavu. Moje doporuceni na vylepseni site, techniky apod. nikdo neposloucha. Skoleni taky nic moc. A k tomu beru tak 1/4 tvyho platu (mozna jeste min)... proste almuznu. Tak se nezlob ze si chce nekdo doplnit znalosti..

Jediny kdo pochopil muj problem je pan JAN FIALA, kteremu dekuji.

Je uplne jedno, ze se domena jmenuje stejne. Pocitace jsou v domene identifikovany podle SID (jednoznacny identifikator, ne jmeno).
Kdyz se na domenovem radici podivas do pocitacu, vidis je tam? Nevidis, protoze ty pocitace v domene proste nejsou.

Tim, ze nainstalujes server a domenu pojmenujes stejne neznamena, ze ti to bude chodit.
Opakuju. Vsechny pocitace musis zaradit do domeny (rucne - obejit je) a uzivatelum musis prenest profily.
Tim, ze jsi domenu pojmenoval stejne jsi tomu moc nepomohl, prave naopak.

Pokud ten puvodni server byl jeste trosku funkcni, stacilo domenu prenest na novy server.

Gratuluji. Můžeš začít vyhrabávat data a obnovovat profily.

Pokud jsi vytvořil doménu znova, vytvořily se znova i její klíče v registrech (SID), a samozřejmě nejsou totožné s původními (takové nepodstatnosti jako název domény nebo dokonce účtů na to nemají pražádný vliv).

pokud nemáš zazálohovanou starou doménu (buď celý server, nebo alespoň system state), máš smůlu.

Takže si "myslíš" naprosto špatně.