Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kdo by mi pomohl složit PC ?

Potřeboval bych složit náký PC na nějaké stránce jen bednu ale nevím co tam mam vše dát a hlavně co je dobré jsem totiž lajk a chtěl bych to složit do 7.000 kč . Nehodlám na něm hrát žádné nové hry jen starší kousky jako na mém dosavadním PC proto bych chtěl poradit od odborníka který se v tom vyzná :-)
Ok 5 varovani bolo zbytocnych, z amykam a ban (fleg)

Počkej na M-Pola,ten Ti to navrhne nejlíp.Ale jestli jako "lajk" potřebuješ radit i kam který šroubek zatočit a kam zastrčit černý nebo červený kablík,to asi nebude mít nikdo moc chuť.I když pokud jsi už něco skládal,rozebíral nebo alespoň měnil uvnitř bedny a rozeznáš napájecí kabely od datových ,tak složité to zas není.
Ještě upřesni,jestli chceš i OS a všechny součástky,nebo si něco přehodíš ze svého starého stroje(tj.disk nebo vypalovačku,pokud za to stojí a jsou už SATA).