Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamknutí profilu na GK

Dobrý den
Měl byh malou prozbu.
Mám grafickou kartu Nvidia Gforce GT 220 a tato grafika mám nekolik profilů chodu (pro 2D aplikace, pro 3D aplikace a ještě výchozí při které má nejnižší spotřebu a výkon).
Mou otázkou tedy je zda někdo neví jak tu gk uzamknout na jednom profilu např na tom 3D.
Důvodem proč to chci uzamknout je to že u některých her se mi to nepřepne a nedá se to hrát.

Předem děkuji za odpovědi

výkon nescházi procesor při hraní tech her je zatížen tak max do 70% a na RAM je dostatek místa pro dvě takový hry, grafika při těch hrách je zaplá ve výchozím profilu čoš je nedostačující, jinak se vždy ty profily přepínají třeba i při sledováni filmu v lepší kvalitě se to přepne.

maximální teplota dosažená ve tříhodinovým testu stability byla 45°C , jinak tu grafiku mám víc jak půl roku a žádný problémy s tim nebyli ani nejsou, to že se to nepřepíná není chyba hardwaru ale softwaru ta grafika prostě nedostala příkaz že má přepnout profil, už jsem skusil vše možné třeba zapnout současně s tou hrou jinou hru jenomže ta jak se minimalizovala tak se profil zas vrátil na výchozí.

ani jednu z tech her jsem nehral, ale divil bych se kdyby ta karta nemela problemy s vykonem v MS Flight Simulatoru X a co se tyka Cities XL, tak pisou,ze ta hra ma s nekterym HW problemy, takze taky nelze brat za bernou minci, ikdyz ta karta by na tu hru mela vykonove stacit.

Zkus nejakej 3D Mark a zjisti na netu zda body ktere dostanes na default odpovidaji stejnemu typu karet. Pokud to bude OK, tak problem nebude v nenaskoceni 3D.

(Muzes zkusit preinstalovat ovladace - odinstalovat a nainstalovat po restartu znovu.)