Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyber graficke karty

Ahojte,chtel bych si koupit tudle grafickou kartu GIGABYTE HD 5670 (GV-R567OC-1GI) 1GB, PCI-E nebude to vadit nejak(asi bude ale xD) zakladni desce ASUS P5KPL-AM EPU? popr. zdroji-350W to ma(ja vim je to malo ale ja tenhle pc nekupoval) a jeste mam integrovanou grafiku Intel(R) GMA 3100 nebude to nejak prekazet?

Deska s tím problém mít nebude.(PCI-E slot má)
Karta je nežravá takže, pokud ten zdroj je schopen dodávat alespoň nějakých 200W koukám, že ano (18A +12V větvy) i když kvalitou za moc nestojí, tak klidně.
(ještě by bylo dobré uvést co máš za procesor)