Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení e-mailu v MS Office Outlook 2003

Poprosil bych zde přítomné o radu, jak změnit nastavení, aby se mi zobrazoval e-mail správně. V systému win XP se mi mail zobrazil normálně ale ve win7 je to už problém. Abych to osvětlil. Jedná se pouze o jednoho odesilatele. Tvrdí mi, že ostatní, kterým maily hromadně rozesílá si nestěžují. Pokud otevřu mail na internetu, je čeština vpořádku a v příloze je pdf soubor. Po autom. stažení do Outlooku se příloha převede na nesmyslný text
a čeština v textu je zobrazena takto: Dobr=FD ve=E8er,v=EDt=E1m V=E1s nov=E9m a snad lep=B9=EDm Myslím že je to problém s kódováním, ale bojím se že kódování příjimaných zpráv asi nejde nastavit jen pro jednoho uživatele, a taky netuším jek to udějat. Měli byste prosím někdo nějaký návrh, jak to řešit? Předem díky. Tyto maily mi v tomto stavu začly chodit od te doby co jsem dal na PC nový OS win7.
vlavan

Nevím jak to Office 2003, ale v předešlých verzích v Menu - Nápověda, šla opravit instalace. Hlavně se dalo zvolit, aby se zahodilo uživatelské nastavení a obnovilo se defaultní.
Také bych se podíval do kontaktů, zda tam není něco nastaveno.

Děkui za odpověď - do kontaktů jsem se díval a nezdá se že by tam bylo něco přenastaveno.
PC používám jen já a nikdo jiný tam nic nastavit nemohl. Ale vzpoměl jsem si, že ještě od
jednoho kontaktu dostávám nečitelné maily. Ale měkké souhlásky jsou v textu nahrazovány trochu
jinak, než v prvním kontaktu. Vypadá to asi takhle: Zpráva byla zaslána administrátorem fĂłra po pĹ™edchozĂ­m udÄ›lenĂ­ Vašeho souhlasu pĹ™i registraci.

Jo a k té opravě instalace - nevím přesně jak na to ale zřejmě bych tomu musel věnovat více času,
zazálohovat kontakty, archivovat všechny e-maily. Nevím jestli bych tím defaultním nastavením
neudělal více škody jak užitku. Mě se jedná o to, jak to, že se mi změní .pdf soubor na text.
Je to pro mě docela záhada.