Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wget stahovani

Cau, mam malý dotaz. Jak mám povolit na wgetu aby mi stahoval i z jiných serveru? Mám tento přikaz

wget -A html -r -nd http://nejakastranka.cz

ale vždycky to dostahuje souboury jen na ten jedné strance, a já potřebuji aby to přešlo i na další, takové robot. Diky

wget -help :
je tam rekurzive hloubka - parametru to nemas, nevim kolik je defalut, co kdyz to je jedna (pak chovani odpovida)? - parametr -l
je tam H - go to host, when je to rekurzivní - tohle by to mohlo byt taky pokud chces i externi dotazy

Jinak tady Honza je starej legrácka, patrne zase myslel nejaky odkaz na stranky jeho favoritkyně Marty Jandové :-p